Dlaczego warto mieć własny soft?

Istniejące na rynku rozwiązania informatyczne bardzo dobrze sprawdzają się w zastosowaniach typowych, które zostały przewidziane przez twórców danego programu. Co natomiast począć w sytuacji, kiedy masz nieco inne oczekiwania, co do funkcjonalności używanych systemów? Co możesz poradzić na brak kilku, z pozoru mało znaczących opcji, które jednak w Twojej firmie zdecydowanie usprawniłyby pracę?

Wyjścia z takiej sytuacji są zazwyczaj dwa:
1. Możesz zaniechać zmiany oprogramowania, rezygnując przy tym z dodatkowej funkcjonalności i pozornie zaoszczędzić pewną sumę pieniędzy. Nie usprawnisz jednak swojej pracy, więc w rzeczywistości narazisz się na znacznie większe straty niż zaoszczędzona kwota,
2. Możesz także próbować znaleźć system, który będzie dla Ciebie odpowiedni, wydając dodatkowe pieniądze na zakup i wdrożenie kolejnych programów i nie mając żadnej gwarancji powodzenia tego przedsięwzięcia.

Możesz również spojrzeć na zaistniałą sytuację nieco inaczej: wystarczy, że zlecisz wykonanie odpowiedniego oprogramowania, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zaprojektujemy i wykonamy je:
- zgodnie ze specyfiką Twojej firmy,
- według Twoich założeń i uwag,
- w ścisłej współpracy z przyszłymi użytkownikami.

Wszystko to zapewni Ci produkt doskonale dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Zamawiając indywidualny system informatyczny otrzymujesz pełne wdrożenie przez specjalistów, włącznie z przeszkoleniem użytkowników oraz zyskujesz dostęp do pomocy technicznej w siedzibie Twojej firmy. Ponadto jeżeli w przyszłości zajdzie potrzeba dalszych zmian – wystarczy, że zwrócisz się do nas, a my dodamy wymaganą funkcjonalność do istniejącego systemu, bez potrzeby całkowitej wymiany oprogramowania na nowe.